Koordynator Zespołu ds. Realizacji i Produkcji Audiowizualnej – Paweł Suchański – od najmłodszych lat miał styczność z naturą i obserwacją zwierząt, przede wszystkim za sprawą kochanego dziadka – myśliwego i wielkiego miłośnika przyrody, który wpoił mu szacunek do środowiska leśnego. Choć sam nie poluje, to nie wyobraża sobie życia bez długich godzin spędzonych w lesie, czy w górach. Zawodowo Paweł również pozostaje blisko fauny, gdyż od ponad 7 lat związany jest z branżą animal nutrition. Jest wielkim miłośnikiem psów i dumnym posiadaczem owczarka szetlandzkiego. Hobby Pawła, jakim jest nagrywanie i montaż krótkich produkcji filmowych, ma swoje źródło u jego zamiłowania do sportów ekstremalnych. Jeżdżąc na snowboardzie oraz rolkach i rowerze górskim stawiał pierwsze kroki jako operator i montażysta krótkich klipów. Z czasem jego produkcje zaczęły obejmować coraz szersze obszary oraz nabierać coraz bardziej profesjonalnego charakteru. Obecnie ten talent Paweł pragnie poświęcić pracy w Fundacji Polskie Lasy.