Bird's-eye view. Landscape from above

Wesprzyj nas!

Fundacja Polskie Lasy realizuje swoje działania głównie dzięki charytatywnej i bezpłatnej aktywności swoich wolontariuszy oraz przy realizacji Projektów, które umożliwiają Fundacji rozwój instytucjonalny.

Niestety wiele działań wymaga nakładów pieniężnych dlatego zwracamy się do Wszystkich osób którym działania Fundacji są bliskie o wsparcie. W związku z coraz większą aktywnością postanowiliśmy zwrócić się o wsparcie darczyńców indywidualnych – których jest już coraz więcej.

Naszymi darczyńcami są osoby, które wsparły nas jednorazowo darowizną na konto Fundacji, są również Ci z Państwa, którzy zdecydowali się wspierać nas regularnie, przekazując na nasze konto określone kwoty w ramach zlecenia stałego.

To wsparcie jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ pozwala organizacji rozwijać się. Indywidualni darczyńcy wspierają nas także poprzez dary rzeczowe i usługi, które wykorzystujemy do prowadzenia naszych działań.

Chcesz dołączyć do grona naszych Darczyńców? Jest wiele możliwości wsparcia. Wybierz jedną z nich i dołóż swoją cegiełkę do Naszej Misji.

JAK MOGĘ POMÓC?

I. Przekaż darowiznę:

Wsparcie jednorazowe lub cykliczne:
Konto bankowe (Santander): 89 1090 1056 0000 0001 5350 4047
Wsparcie przelewem z tytułem: „Działalność Statutowa”

II. Zorganizuj zbiórkę:

Zbiórka pieniędzy lub rzeczy to kolejna forma wsparcia działalności Fundacji Polskie Lasy. Zbiórkę możesz zorganizować wśród swoich bliski, przyjaciół czy znajomych z pracy. Na przykład przy okazji wyjątkowego wydarzenia w Twoim życiu lub rozpoczęcia przygody z łowiectwem. Wśród rzeczy, jakie potrzebujemy, są m. in . artykuły biurowe, dydaktyczne. Niezależnie od tego, w jakiej formie będziesz chciał nam pomóc, prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem Fundacji pod adresem e-amil biuro@fundacjapolskielasy.pl

III. Testament:

Twoją ostatnią wolą może być wsparcie Fundacji
Testament jest aktem woli wielkiej wagi. To jedyny akt, w którym samodzielnie możemy wyrazić naszą wolę na wypadek śmierci. To tu wyrażamy: Co się stanie z naszym majątkiem? Kto będzie spadkobiercą? Komu przypadną poszczególne składniki naszego majątku? W testamencie istnieje możliwość uwzględnienia wybranej organizacji pozarządowej. W pierwszej kolejności pamiętajmy o rodzinie oraz osobach szczególnie nam bliskich. Dopiero na końcu rozważmy na przykład zapis w testamencie na fundację. Może to być duża lub mniejsza kwota pieniężna, wybrany składnik z naszego majątku, zbiór dokumentów lub przedmiotów. Niewątpliwie taki zapis uczyni wiele dobra. Ulokowany spadek będzie pracował przez długie lata i przyczyni się do powodzenia szlachetnych inicjatyw.

Dlaczego warto?
• możesz zostawić cząstkę siebie
• pomagałeś całe życie, możesz również czynić to po swoim odejściu
• poświęciłeś całe swoje życie pracy zawodowej i mimo szczerych chęci, nie miałeś czasu, by pomóc innym. Możesz zreflektować się.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone m.in. na:

Produkcję materiałów multimedialnych.

Działania zmierzające do przeciwdziałania mowie nienawiści wobec myśliwych i leśniczych oraz
walkę z tym zjawiskiem.

Prowadzenie działań edukacyjnych – szczególnie dla dzieci i młodzieży.
Promocję Polskiego Łowiectwa oraz Leśnictwa.
Organizację szkoleń, webinarów czy też konferencji zgodnych z linią działania Fundacji.
Przygotowywanie profesjonalnych opinii prawnych.
Profesjonalną publicystykę.
Materiały administracyjno-biurowe.
Koszty administracyjne.
pexels-canva-studio-3277808