Uprzejmie informujemy, że Fundacja Polskie Lasy rozpoczęła realizację Projektu o nazwie “Szkolny projekt edukacji przyrodniczo-leśnej #ProjektŚwiadomość” sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Projekt dedykowany jest dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z obszaru województwa mazowieckiego i w całości finansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

W ramach projektu uczniowie otrzymają E-book, będą uczestniczyli w szkoleniu ( e-learning lub hybrydowym) w 2021 r. oraz w warsztatach terenowych w roku 2022. Minimalna grupa jaka może zostać zgłoszona przez szkołę wynosi 30 osób.

Zainteresowane szkoły uczestnictwem w Projekcie zapraszamy do kontaktu: biuro@fundacjapolskielasy.pl

2 thoughts on “Start Projektu “Szkolny projekt edukacji przyrodniczo-leśnej #ProjektŚwiadomość””

1. Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.