Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że w ramach Projektu  “Szkolny projekt edukacji przyrodniczo-leśnej #ProjektŚwiadomość” powstał E-book o nazwie “Podstawy Ochrony Środowiska w Polsce dla Dzieci i Młodzieży – wybrane zagadnienia z obszarów gospodarki leśnej, łowieckiej i gospodarowania wodami i odpadami”

E-book jest dedykowany dla dzieci i młodzieży z szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zachęcamy do wykorzystania niniejszego podręcznika podczas zajęć edukacyjnych w szkołach. Podręcznik jest ogólnodostępny dla Wszystkich zainteresowanych!

E-book powstał w ramach projektu “Szkolny projekt edukacji przyrodniczo-leśnej #ProjektŚwiadomość” sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

W celu pobrania prosimy kliknąć -> Pobierz

w sytuacji problemów z pobraniem prosimy o kontakt e-mail pod adres biuro@fundacjapolskielasy.pl

5 thoughts on “E-Book Podstawy Ochrony Środowiska w Polsce dla Dzieci i Młodzieży – wybrane zagadnienia z obszarów gospodarki leśnej, łowieckiej i gospodarowania wodami i odpadami w ramach Projektu “Szkolny projekt edukacji przyrodniczo-leśnej #ProjektŚwiadomość””

1. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.